top of page

Sipariş İptali

Sipariş iptali için aşağıdaki butona tıklayarak WhatsApp hattımızla iletişime geçebilir, siparişinizi anında iptal ettirebilirsiniz.

Değişim
 

Ürün veya beden değişimi yapamıyoruz. ÜCRETİSİZ İADE hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Ücretsiz İade
 

Siparişinizi teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içerisinde aşağıdaki koşullara uygun olarak karşı ödemeli gönderebilir ve tamamen ÜCRETSİZ İADE edebilirsiniz. LÜTFEN İADE KOŞULLARINI DİKKATE ALINIZ.

Nasıl İade Ederim?

1 - İade etmek istediğiniz ürünleri PTT Kargo ile 404169822 veya ARAS Kargo ile 213 135 455 0951 anlaşma kodumuzu belirterek karşı ödemeli gönderin. (Kargo firmasına ÖDEME YAPMAYIN.)

2 - Gönderdiğiniz ürünler tarafımıza ulaştığına size SMS ile bilgi veririz.

3 - 1-3 iş günü içerisinde gönderdiğiniz ürünler incelenir ve onaylanırsa Ödeme işleminiz başlar.

4 - Ödemeniz, kapıda ödeme siparişler için belirttiğiniz IBAN’a, Kredi/Banka Kartı siparişleri için Kredi/Banka Kartınıza yapılır.

5 - Ödemeniz yapıldığında sizi SMS ile bilgilendiririz.

6 - Kredi/Banka Kartınıza yapılan iadelerin kartınıza geçmesi banka kaynaklı olarak 3 iş günü kadar sürebilir.


 

PTT Kargo Anlaşma Numaramız: 404169822

ARAS Kargo Anlaşma Numaramız: 213 135 455 0951

İade Adresimiz: Şahin Ali Mah. Şehit Emin Özmen Sk. Hacı İhsan Akdoğan İş Merkezi C Blok Altı No: 127 Merkez/Niğdeİade Koşulları

-Ürünlerle beraber gelen Sipariş Formundaki İADE Bölümünü eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurup, ürünlerle beraber göndermeniz gerekmektedir. Sipariş Formunuz yoksa boş bir kâğıda “İsim Soyisim, Telefon Numarası, IBAN Bilgileri” yazarak da gönderebilirsiniz.

-Kullanılmış, yıkanmış ve iade süresi geçen ürünlerin iadesi yapılmaz. Bu şekilde gelen ürünler tarafınıza ÜCRETLİ OLARAK geri gönderilir.

-İade süresi, ürünleri teslim aldığınız günden itibaren 14 Takvim Günüdür.

-İç Giyim ürünlerinde yasal mevzuat gereği İADE YOKTUR.

-Ücretsiz kargo kampanyasından faydalandığınız durumda, iade ettiğiniz ürünler siparişinizden çıkartıldığında kalan sipariş tutarı kampanya koşullarını artık karşılamıyorsa, sipariş verirken ödemediğiniz kargo ücreti tarafınıza iade edilen tutardan kesilecektir.

bottom of page